خدمات تخصصی

بیت کوین سیگنال

بیت کوین سیگنال همواره با رصد و تحلیل بازار به ارائه سیگنال های خرید و فروش دقیق بیت کوین میپردازد و ترید بیت کوین و دریافت سود را برای کاربرانش دلنشین مینماید.

ما در تیم بیت کوین سیگنال بر آنیم تا با ارائه آموزش های تخصصی و اخبار به روز ارزهای دیجیتال، موفقیت شما را در بازارهای مالی رمزارزها تضمین نماییم.

همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه نتایج کانال VIP از سیگنال های به هدف خورده و رضایت مخاطبان ما، اطمینان حاصل نمایید.

ارز دیجیتال ایمن

ارز دیجیتال ایمن

تبادل مالی آسان

تبادل مالی آسان

بهترین سرمایه گذاری روی بیت کوینارز دیجیتال ایمن در حالت سفید

بهترین سرمایه گذاری

سیگنال ارز های دیجیتالی ما

به دو صورت رایگان و ویژه در اختیار کاربران کانال

قرار میگیرد، که این سیگنال ها به صورت تخصصی

مربوط به صرافی بزرگ بایننس میباشند.

 

سودهای حاصل از این سیگنال ها در ماه بالای ۷۵% میباشد

که برای شروع کار عدد قابل توجهیست!

آموزش های تحلیل تکنیکال
بیت کوین را چگونه بگذرانم؟

بیت کوین سیگنال با راه اندازی وبلاگ تخصصی و آموزشی بیت کوین به آموزش و پرورش تریدرهای بزرگ دنیای ارز دیجیتال پرداخته است.

متخصصین ارزهای دیجیتالی ما با تولید مقالات کاملا تخصصی و آموزشی، به طور کامل دریافت سیگنال خرید و فروش بیت کوین و تحلیل روند یا پرایس اکشن را به طور کامل به شما خواهند آموخت و در تمامی مراحل با پشتیبانی ۲۴ ساعته تا تریدر شدن در کنار شما خواهند ماند.

سیگنال های ویژه ارز دیجیتالی بیت کوین سیگنال

چگونه به یک تریدر ماهر تبدیل شویم؟

روند کار ما بسیار ساده است ، کار شما فقط در ۴ مرحله انجام خواهد شد.

شما با پشت سر گذاشتن این ۴ مرحله میتوانید به دریافت سیگنال های سودده بیت کوین

و ترید ارزهای دیجیتالی در صرافی های معتبر و بزرگ ارز دیجیتالی بپردازید.

۱

عضویت در کانال

ورود به صفحه عضویت
۲

آموزش تحلیل

پیش نیازهای تریدینگ بیت کوین
۳

دریافت سیگنال

انتخاب کوین مورد نظر برای ترید
۴

ترید ارز دیجیتال!

عضویت در بایننس و شروع تریدینگ

مشاوره بلاک چین

به زبان ساده، بلاک چین یک نوع سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است. تفاوت آن با سیستم‌های دیگر این است که اطلاعات ذخیره‌شده روی این نوع سیستم، میان همه اعضای یک شبکه به اشتراک گذاشته می‌شود.

سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال

بازار رمز ارزها یک بازار جهانی و پرقدرت ۲۴ ساعته میباشد که خرید و فروش در آن پررسیک بوده و سیگنال خرید و فروش ارائه شده توسط تریدرهای متخصص میتواند به دریافت سود این بازار کمک نماید.

بازار جهانی

بازار بیت کوین و ارزهای دیجیتالی خیلی پرقدرت تر از سایر بازارهای مالی موجود در دنیا میباشد که این بازار از پررسیک ترین بازارهای مالی و سرمایه گذاری محسوب میشود.

بهترین سرمایه گذاری

بازار رمز ارزها از پردرآمدترین بازارهای مالی میباشد که برای سرمایه گذاری و افزایش سرمایه مناسب ترین پلتفرم موجود هستند.

انتقال سریع و بدون کارمزد

یکی از ساده تریو روش های انتقال پول به سراسر دنیا بدون محدودیت و هزینه تراکنش بالا، انتقال ارزهای دیجیتالی و بیت کوین میباشند که بدون واسط جا به جا میشوند.

سیگنال خرید بیت کوین

سیگنال خرید بیت کوین در حقیقت کار شما در ترید را ساده مینماید؛ به طوریکه تریدرها با به اشتراک گذاشتن علم و تجربه به شما در قیمت خرید و فروش کمک خواهند نمود.
سوالات
متداول

کاربران

سؤال خود را اینجا پیدا کنید یا از ما بپرسید

سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

سیگنال ارز دیجیتال، ابزاری برای ارزیابی بازار در زمان تبادل ارزهای دیجیتال به حساب می‌آید. با استفاده از سیگنال ارز دیجیتال و بررسی دقیق آن، کاربران و دارندگان ارزهای دیجیتال می‌توانند ارزهای خود را به سمت سوددهی سوق دهند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین به چه معناست؟

یکی از شیوه های تجزیه و تحلیل بیت کوین، روش تحلیل تکنیکال است. در روش تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال، این جمله معروف بسیار به‌کاربرده می‌شود که «گذشته، چراغ راه آینده است». به زبان دیگر، سرمایه‌گذارانی که از روش تحلیل تکنیکال برای ارزیابی و تحلیل قیمت بیت کویین استفاده می‌کنند بر این باورند که با بررسی روند نوسانات قیمت یک ارز دیجیتال در گذشته، می‌توان قیمت آن ارز را در آینده پیش‌بینی نمود.

تحلیل فاندامنتال بیت کوین به چه معناست؟

تحلیل بنیادی یا فاندامنتال، تحلیل ریشه‌ای، پایه‌ای و یا اساسی نیزگفته میشود. همان صورت که از اسم آن هم مشخص است، در این روش تحلیلگران کانال عوامل اصلی اثرگذار بر قیمت و رفتار بیت کوین را مورد بررسی قرار داده و بر اساس این رفتار، تصمیم‌گیری می‌کند که آیا ارزش قیمتی کوین مورد نظر برای سرمایه‌گذاری مناسب است یا خیر

قوانین استخراج بیت کوین در ایران چگونه است؟

حتما برایتان سوال پیش آمده که قوانین بیت کوین در ایران در ارتباط با استخراج و ماینینگ به چه صورت است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که استخراج بیت کوین در ایران قانونی است، اما افراد برای انجام آن باید از وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز دریافت کنند. همچنین تمام افرادی که مجوز استخراج بیت کوین را دریافت نموده‌اند، ملزم به دریافت برق مخصوص ماینینگ با تعرفه صادراتی از از وزارت نیرو می‌باشند.

عوامل موثر در افزایش قیمت بیت کوین چیست؟
  1. اعتماد مردم به بیت کوین و کاربردپذیری آن
  2. هزینه استخراج بالا
  3. کیفیت پایین رقبای بیت کوین
  4. افزایش تعداد صرافی‌های ارز دیجیتال
  5. افزایش تعداد خودپردازهای بیت کوین
  6. امنیت بالای بیت کوین
  7. رسانه‌ها و جذب مخاطبان زیاد