سؤالات متداول

آیا هیچ سوالی دارید؟ سوال خود را اینجا بیابید یا از ما بپرسید

ارز دیجیتال بیت کوین چیست؟
نخستین رمزارز یا پول رمزنگاری شده و غیرمتمرکز در جهان میباشد و شما توسط این ارز دیجیتالی میتوانید، هزینه خرید کالا و دریافت خدمات را از هر کجای دنیا، بلافاصله و بی معطلی و بدون نیاز بی هیچ بانک، صرافی یا سیستم پرداخت واسطه، پرداخت کنید. بیت کوین یکی از ارزهای دیجیتالی است که یکی از وظایف آن سریعترین روش انتقال پول به سراسر دنیا میباشد.
سیگنال دهی ارز دیجیتال به چه معنی میباشد؟

بیت کوین سیگنال با بهره گیری از دانش تکنیکال تریدرهای ماهر به ارائه روزانه سیگنال های بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی پرداخته است؛ سیگنال بیت کوین به این معنی است که بازه قیمتی خرید و فروش بیت کوین و ارز دیجیتال توسط تریدرها مشخص میگردد تا شما بتوانید با خرید و فروش به سود برسید.

ترید چیست؟ تریدر کیست؟

ترید (Trade) ارز دیجیتال به معامله یا خرید و فروش ارزهای دیجیتال گفته میشود که با هدف کسب سود انجام می‌گیرد، فرد معامله‌گر یا تریدر با هدف کسب سود از نمودارهای قیمتی، اخبار بازار و رویدادهای آتی بازار استفاده می‌کند.

تریدر یا معامله‌گر در بازار ارز دیجیتال به کسانی می‌گویند که در بازه‌های زمانی یک روزه تا چند ماهه به خرید وفروش و مبادله ارزهای دیجیتال مختلف می‌پردازند.

چگونه ارز دیجیتال و بیت کوین بخرم؟

شما تریدرهای عزیز میتنوانید با مراجعه به صرافی های معتبر و آنلاین ارز دیجیتالی ایرانی، اقدام به خرید و فروش بیت کوین و سایر رمز ارزها در این صرافی کنید.

با وجود این سیگنال ها من همیشه سود میکنم؟

جواب مشخص است، خیر؛ سودهای مقطعی حتما به معنی سود کردن قطعی در دراز مدت نیست تجربه نشان داده، افرادی که از دانش و تجربه کافی تریدینگ برخوردار نبوده و یا مدیریت ریسک و سرمایه را جدی نمی گیرند و افرادی که نگرش صحیحی به معاملات نداشته و بر احساسات و اعمال خود تسلط کافی ندارند، تمام سرمایه خود را در مدت زمانی کوتاه از دست می دهند.

چقدر طول می کشد تا سیگنال های خرید و فروش ارائه شده به هدف بخورند؟

تمامی سیگنال های موجود در کانال بیت کوین سیگنال از سیگنال های کوتاه مدت و میان مدت میباشند، که بر اساس شرایط بازار بین ۱ الی ۱۵ روز طول میکشد تا سیگنال های خرید و فروش به هدف خود برخورد کنند.

کانال سیگنال دهی ویژه بیت سیگنال چگونه کار می کند؟

ما در این کانال با بهره گیری از دانش و علم متخصصین و تحلیل گران ارزهای دیجیتالی به ارائه سیگنال های خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتالی در صرافی بایننس میکنیم تا بتوانید سودهای بزرگی را نسیب خود کنید.

برای شروع به ترید چیکار باید کرد؟
  1. ساخت حساب کاربری در سایت صرافی معتبر بایننس
  2. گذراندن آموزش های مربوط به خرید و فروش بیت کوین در صرافی بایننس
  3. تبدیل ریال به تتر از صرافی های آنلاین و معتبر ارز های دیجیتالی
  4. کسب نمودن اطلاعات کافی در زمینه مدیریت سرمایه
  5. دریافت و تحلیل سیگنال ویژه از کانال بیت کوین سیگنال
  6. شروع به ترید و کسب درآمد از کانال

از ما بپرسید

اگر نتوانید سؤال خود را در اینجا بیابید ، می توانید از ما بپرسید ، لطفا سؤال خود را ارسال کنید ، ما در کمتر از ۲۴ ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.