درک و تجزیه روش تحلیل کریپتو کارنسی جهت انجام خرید و فروش

روش تحلیل سیگنال کریپتو کارنسی

دنیای ارزهای کریپتو کارنسی در واقع مشابه بازار سنتی نیست زیرا صرافی ها هرگز بسته نخواهند شد و دارایی های افراد در معرض خطر است. هنوز بسیاری از این بازار ها بی‌ ثبات هستند و نواسانات بالای بازار برای یک تاجر فصلی بسیار مزیت‌ های خوبی به همراه دارد. اما برای معامله گران تازه کار می تواند مانند یک کابوس باشد. برای آنکه بتوانید در این دست معاملات سود چشمگیری را به دست آورید لازم است به خوبی با روش تحلیل سیگنال کریپتو کارنسی آشنا باشید. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که در این مقاله اطلاعات کاملی را درمورد روش تحلیل سیگنال کریپتو کارنسی برای شما عزیزان ارائه دهیم، پس لطفا تا انتها ی مطلب ما را همراهی کنید.

کریپتو کارنسی های مختلف و تحلیل ارز دیجیتالی این ارز ها

بیت کوین ارزشمندترین ارز دیجیتال در بین سایر رمز ارزها می باشد.  و سرمایه گذاران زیادی نیز بر روی این ارز حساب باز کرده و به دنبال کسب درآمد از طریق بیت کوین هستند. اما طی سال های اخیر میزان بالا و پایین شدن قیمت آن بسیار زیاد بوده و ممکن است افراد در زمان های خاص دچار سود زیاد یا خسارت های جبران ناپذیری شده اند. به همین خاطر کارشناسان اعتقاد دارند افرادی که می خواهند در این بازار موفق باشند باید از دانش تحلیل رفتار بیت کوین برخوردار شوند. اما تحلیل رفتار دقیقا چیست و از چه طریقی می توان دست به تحلیل رفتار بیت کوین زد، سوالاتی است که در ذهن بسیاری از افراد وجود دارد؛ به همین علت نگارش موضوع بالا را برای شما شرح انجام داده‌ایم تا اطلاعات دقیقی از این رفتار به دست آورید.

بیت کوین یا کریپتو کارنسی و رشد و نزول

روش تجزیه و تحلیل سیگنال کریپتو کارنسی

اگر از قبل در بازار معاملات حضور داشتید و اطلاعاتی در مورد این بازار کسب کرده باشید به احتمال زیاد اصطلاح تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال را زیاد شنیده اید. این مفهوم ها تعریف و پیش بینی ارزش ارز کریپتو کارنسی را به ذهن شما می آورد تقریبا همه معامله گرها این نظر را دارند که تحلیل و تجزیه فنی یک تمرین اساسی است و باید بسیار از آن استفاده شود.

 

درک روش های تجزیه و تحلیل کریپتو کارنسی

روش تحلیل سیگنال کریپتو کارنسی تغییرات زیادی را در بازار به وجود می ‌آورد زیرا به اندازه کافی رشد نیافته است و از این رو در معرض تغییرات شدید محیط است بنابراین اگر تصمیم به خرید ارز کریپتوکارنسی و روش تحلیل سینا نامه هستین به دانش شناخت بازار احتیاط و خرد  دارید اگر می خواهید سرمایه گذاری کنید. در حال حاضر ارزهای رمزپایه وجود دارد که برجسته تر از روش تحلیل سیگنال کریپتو کارنسی بوده ‌اند.

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  نمودار عمق بازار یا (Market depth chart)

این نکته قابل ذکر است که روش های تحلیل سیگنال کریپتو کارنسی به شما کمک خواهد کرد که بازار ارز های دیجیتال را بهتر درک کنید. در این زمان یک سوال پیش می آید که چه زمان باید در یک بازار موقعیت را پیدا کنید و چه زمان باید از همان بازار خارج شوید!؟

این سوال بیشتر در بین کسانی هست که در حال آموزش روش تحلیل سیگنال کریپتو کارنسی هستند.

به حالت کلی روش های تجزیه سیگنال کریپتو کارنسی ابزاری را برای شناسایی و تفسیر شاخص های بازار فراهم خواهد کرد. آنها تعیین زمان تقریبی و دقیق خرید و فروش کریپتو کارنسی ها است به طور کلی در تحول قیمت‌ ها دو مرحله وجود دارد، روند و انتظار.

ترید یا خرید و فروش ارز دیجیتال کریپتو کارنسی

روند

در واقع روند مربوط به یک مرحله از پویایی در قیمت کریپتو کارنسی ها بوده یک روند صعودی داشته باشید. در این مرحله در این حالت قیمت ارز کریپتو کارنسی ها افزایش می یابد یا روند نزولی که داشته باشید عرض خود را از دست خواهید داد.

در واقع رویکرد انتظار و دیدن مربوط به مرحله تثبیت قیمت ‌ها است قیمت ارز کریپتو کارنسی اغلب بین دو خط مستقیم موازی در نوسانات بوده.

یک نمودار معمولی در پایین خط به نام پشتیبانی وجود دارد اینطور که از نام آن پیداست در این مرحله به عنوان کف قیمت ارز کریپتو کارنسی عمل می ‌کند و خط بالا را مقاومت نامیده می شود که نقش سقف را بازی خواهد کرد. این خط می توانند قیمت ارز رمز گذاری شده را در یک دوره کم و بیش طولانی تنظیم کنند.  همچنین قابل ذکر است که هر چه مرحله انتظار و دیدن طولانی تر باشد میزان و خروج شما ما بیشتر خواهد بود.

خروج از یک مرحله با توجه به دو المان آن انجام می ‌شود سرمایه گذاران و به استراتژی خود می تواند سیگنال های صعودی یا نزولی کریپتو کارنسی ها را تجزیه و تحلیل کنند تحلیل ها شکسته شدن خط پشتیبانی در بیان ساده یعنی اگر قیمت ارز کریپتو کارنسی زیر خط بیاید را به عنوان نشانه از فروش تعبیر می کنند اما در اینجا باید شاخص های دیگری قبل از اتخاذ تصمیم در نظر گرفته خواهند شد.

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  نحوه استفاده و وارد نمودن کلید خصوصی بیت کوین را بیاموزید

اما برعکس اگر خط مقاومت شکسته بشود قیمت ارز رمز پایه بیش از سقف می شود این نیز اغلب مورد به عنوان یک سیگنال خرید دیده خواهد شد اما باید توجه داشته باشید این سیگنال باید با دقت بالا تجزیه و تحلیل شود.

کیریپتوکارنسی یا همان بیت کوین خودمون

انتظار

من همه انتظار و دیدن ساده ترین مثال برای تعریف مفهوم نقطه ورود و خروج است که در اصطلاح چهارم ایست از آن به عنوان دامنه نام برده می شود.

به خاطر بسپارید در واقع هدف از هر یک از ارقام چهارمیست تعیین کننده یک نقطه ورود یا خروج است به همین منظور خطوط نمودار در بین دو خط موازی تکامل پیدا می کند این دو خط نمودار خواه مورب باشد خواه می توانند مثلثی باشند که از انواع مختلفی تشکیل شدند یا به شکل کانال باشد مهم ترین نکته برای معامله گر تازه کار این است که نقاط شکست نمودار هم می تواند باشد.

به حالت کلی بسته به نقاط شکست یا پایین آمدن نمودار با استفاده از روش تحلیل سیگنال کریپتو کارنسی این رفتارهای نمودار به شما امکان را می دهد که اقدام مناسب را انجام دهید علاوه بر این تفاوت بین دو خط نیز به شما این امکان را می دهد که سطح نوسانات بازار را به خوبی ارزیابی کنید اگر شکاف بین دو خط افزایش وزن به این معنا است که نوسانات ارز نگاری در حال افزایش بوده اند

سیگنال کریپتو کارنسی پیشنهادات تجاری یا ایده هایی برای خرید یا فروش یک سکه خاص با زمان و قیمت مشخص است. این موارد به صورت دستی یا به عبارتی از طریق تحلیل های که توسط یک تاجر حرفه ای تولید  می شوند و به صورت خودکار با استفاده از ربات ها و الگوریتم های دارای سیستم اطلاع رسانی خودکار در دسترس قرار می گیرند.

 

تحلیل بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال

استاپ لیمیت

یکی از قابلیتهای بسیار اساسی صرافی‌ها این است که به شما این امکان را می دهد با تعیین قیمت توقف و قیمت حدود از ارزهای احتمالی و پیش بینی نشده جلوگیری کنید در این صورت قبل از استفاده از این قابلیت تحلیل بازار و نحوه استفاده از انجام سفارشات استاپ لیمیت را به خوبی یاد بگیرید و این نکته لازم به ذکر است که تا اطلاعاتی در مورد استاپ لیمیت و نحوه استفاده آنها به دست نیاورد ای وارد این کار نشوید.

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  فول نود بیت کوین چیست؟ اهمیت فول نود در شبکه چقدر است؟

نتایج بستگی به مدت زمان تجزیه و تحلیل سیگنال های کریپتو کارنسی دارد.

 

نتایج روش تحلیل سیگنال کریپتو کارنسی بستگی به مدت زمان تحلیل آن دارد این مدت زمان می تواند به طور کلی از چند دقیقه چند ساعت به چند روز تغییر کند در اینجا آماده بودند تاجر مورد توجه قرار می گیرند هرچه مدت زمان انتخاب شده کوتاه ‌تر باشد تاجر باید بهتر بتواند چندین بار در روز منحنی های مختلف نمودار را تجزیه و تحلیل کند.

برنامه این نمودار و تحلیل ها بر قابلیت اطمینان نتایج به دست آمده تاثیر بسزایی می گذارد. تجزیه و تحلیل سیگنال های کریپتو کارنسی در یک واحد زمان بسیار کوتاه می ‌تواند، انجام شود که دوره ی آن به نسبت بالاتر از نتایج اشتباه یا سیگنال های کاذب خواهد بود بر عکس یک دوره طولانی تر نتایج قابل اطمینان تری را ارائه می‌ دهند اما در این صورت برای داشتن داده های لازم برای تشخیص یک رقم داده شده باید مدت زمان بیشتری را منتظر بمانیم.

برای مثال برای ترسیم یک خط پشتیبانی یا مقاومت حداقل سه نقطه اتصال را نیاز دارید و هرچه نقطه های تماس بیشتر باشد. این وضعیت بهتر خواهد بود در روش تجزیه و تحلیل سیگنال های کریپتو کارنسی در  ۱۵ دقیقه انجام می شود. همچنین یافتن نقاط تماس با آنها آسان تر خواهد شد با این حال مزایای تجزیه و تحلیل مشابه آنها می تواند، در یک دوره طولانی تر مانند چند ساعت و چند روز کمتر مشهود باشد اما نتیجه تمیز تر و قابل اطمینان تری  را دریافت خواهید کرد.

 

حتما شما نیز تا کنون با ارز دیجیتال آشنا شده اید و می دانید که یکی از مطمئن ترین و بهترین روش ها برای سرمایه گذاری و همچنین برای دستیابی به سود بیشتر این است که شما بتوانید سیگنال های ارز دیجیتال را تحلیل کنید. احتمالاً اصطلاحی به نام خرید یا فروش سیگنال ها را شنیده اید یکی از روش ها برای رسیدن به سود دهی سیگنال ها هستند و شما برای دریافت سیگنال ها باید به سایت سیگنال های ارز دیجیتال مراجعه کنید و بدون پرداخت هزینه از آن سیگنال‌ ها استفاده کنید اما در بعضی از مواقع شما برای استفاده از سیگنال ها باید هزینه را نیز پرداخت کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *