بهترین و قوی ترین کانال تحلیل بیت کوین در سال ۲۰۲۱

کانال پر قدرت تحلیل بیت کوین

کانال پر قدرت تحلیل بیت کوین


اگر می خواهید از معامله های بازار ارزهای دیجیتال بخصوص بیت کوین به سود دهی برسید باید بدانید که سوددهی ارزهای دیجیتال کاملا به تحلیل تکنیکال و درست آن وابسته است. اگر هنوز به تحلیل بازار ارزهای دیجیتال مسلط نیستید می توانید از کانال های تحلیل آن استفاده کنید و با تحلیل درست به سود دهی برسید. بنابراین برای راحتی شما در این مقاله قصد داریم درمورد کانال تحلیل بیت کوین صحبت کنیم.

 

کانال تحلیل بیت کوین

همانطور که در مطلب بالا ذکر شد، سود دهی ارزهای دیجیتال با تحلیل رفتار درست آن ها ارتباطی مستقیم دارد. این ارتباط به صورتی است که اگر تحلیل گری به شما بگوید قیمت بیت کوین افزایش می یابد و پیش بینی و تحلیل او اشتباه از آب در بیاید، شما با افت قیمت و در نتیجه ضرر کلان رو به رو خواهید شد.

کانال تحلیل بیت کوین با بررسی دقیق و کامل بازار ارزهای دیجیتال، سیگنال های دقیق خرید و فروش بیت کوین را به شما ارائه می دهد که شما با کمک این سیگنال ها می توانید به سود دلخواه خود برسید.

بیت کوین ارزشمندترین ارز دیجیتال در بین سایر رمز ارزها می باشد.  و سرمایه گذاران زیادی نیز بر روی این ارز حساب باز کرده و به دنبال کسب درآمد از طریق بیت کوین هستند. اما طی سال های اخیر میزان بالا و پایین شدن قیمت آن بسیار زیاد بوده و ممکن است افراد در زمان های خاص دچار سود زیاد یا خسارت های جبران ناپذیری شده اند. به همین خاطر کارشناسان اعتقاد دارند افرادی که می خواهند در این بازار موفق باشند باید از دانش تحلیل رفتار بیت کوین برخوردار شوند. اما تحلیل رفتار دقیقا چیست و از چه طریقی می توان دست به تحلیل رفتار بیت کوین زد، سوالاتی است که در ذهن بسیاری از افراد وجود دارد؛ به همین علت نگارش موضوع بالا را برای شما شرح انجام داده‌ایم تا اطلاعات دقیقی از این رفتار به دست آورید.

 

سیگنال بیت کوین

یک تحلیل گر به شما می گوید که در چه زمان و با چه قیمتی می توانید تعداد مدنظر بیت کوین خود را بخرید و در چه زمانی و با چه قیمتی می توانید آن ها را بفروشید، به این کار تحلیل گران سیگنال می گویند. همچنین یک تحلیل گر با سیگنالی که به شما ارائه می دهد اطلاعات زیر را نیز در اختیارتان قرار می دهد:

 • تعداد بیت کوین هایی که می توانید بخرید.
 • نحوه ی انجام سفارشات استاپ لیمیت بخصوص در مواقع ضروری
 • در مواقع ضروری به شما می گوید که از معامله خارج شوید.
مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  علت اصلی سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی چیست؟

 

چگونه مطمئن شویم که تحلیل گر، سیگنال درست را به ما می گوید؟

قبل از آن که به یک کانال تحلیل بیت کوین اعتماد کنید بهتر است بدانید که تحلیل رفتار درست چگونه است و چه کانالی با چه نوع تحلیلی می تواند به شما سیگنال درست را بگوید؟ در ادامه ی این مقاله به شما می گوییم که تحلیل رفتار درست چگونه است و چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید.

به افرادی که به خرید و فروش ارزهای دیجیتال می پردازند، تریدر و به معامله ی ارزهای دیجیتالی یعنی خرید و فروش آن نیز ترید می گویند. پیش بینی قیمت های ارزهای دیجیتال به عهده ی تریدرها می باشد. باید بدانید که بازار ارزهای دیجیتال به خاطر عدم محدودیت زمان فعالیت در هر ثانیه دچار نوسانات قیمت می شود چراکه همه ی افراد در هر بازه ی زمانی در شبانه روز می توانند به فعالیت های خود بپردازند و هیچ محدودیتی برای سن و مدرک تحصیلی افراد وجود ندارد برای همین بسیاری از افرادی که در بازار ارزهای دیجیتالی به فعالیت می پردازند تازه کار هستند و از دانش تحلیل آن نیز برخوردار نیستند و همین امر نیز موجب بسیاری از تغییرات نوسان این بازار می شود.

تریدرها برای این که بتوانند از معاملات خود بیشترین سود و کمترین ضرر را بهره ببرند باید با کمک دانش تحلیل نمودارها و الگوریتم ها بتوانند قیمت ارزهای دیجیتال را به درستی پیش بینی کنند.

 

یک راه برای اطمینان به کانال تحلیل بیت کوین

اطمینان به کانال تحلیل بیت کوین

به هیچ عنوان ضرر نخواهید کرد! :

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  3 دلیل تغییرات نوسان که در کانال سیگنال بیت کوین به کمک شما می آید

اگر تحلیل گری به شما با قاطعیت و اطمینان گفت که به هیچ عنوانی در این معامله ضرر نمی کنید، مطمئن باشید که او قصد کلاهبرداری از شما را دارد. در معاملات بازار ارزهای دیجیتالی به دلیل نوسانات پی در پی که در هر ثانیه رخ می دهد قاطعیتی برای یک پیش بینی وجود ندارد.

همچنین کلمه ی «ضرر» در بازار ارزهای دیجیتال اللخصوص بیت کوین به معنی از دست رفتن تمام سرمایه ی اولیه شما نیست بلکه به معنی این است که در هفته های قرمز ممکن است کمی از سودی که در هفته های سبز به دست آورده اید را از دست بدهید اما ضرری به سرمایه ی اولیه شما وارد نمی شود.

با استفاده از نمودارهای قیمتی بیت کوین و دامنه نوسانات قیمت می توان تا حدودی رفتار بازار را در ساعات آینده پیش بینی کرد اما نمی توان با قاطعیت از آن صحبت کرد و یا به اطمینان گفت که اصلا ضرر نمی کنید. باید بدانید که نوسانات بازار ارزهای دیجیتال بخصوص بیت کوین به ابعاد مختلفی از جمله اتفاقات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی بستگی دارد و همه ی آن ها می توانند روی آن تاثیر بسزایی بگذارند پس ممکن است برخی روزها یا هفته ها نمودارها قرمز باشند و در سود ناشی از هفته های سبز کمی تاثیر منفی بگذارند.

 

انواع تحلیل های بیت کوین

کانال تحلیل بیت کوین به دو روش زیر تحلیل ها را انجام می دهند:

 1. تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال: تحلیل قیمت ارز در آینده براساس اتفاقات گذشته را تحلیل تکنیکال می گویند. تحلیل گران با استفاده از نمودارها، روند و رفتارهای قیمت ارزهای دیجیتال بر اساس دامنه های نوسان قیمت گذشته، قیمت آینده را پیش بینی می کند.
 2. تحلیل فاندمنتال یا بنیادی ارزهای دیجیتال: به این نوع تحلیل ریشه ای، پایه ای و اساسی نیز گفته می شود. در تحلیل فاندمنتال، تحلیل گران عوامل اصلی و مهم تاثیر گذار بر قیمت و رفتار بیت کوین را تحلیل و بررسی می کنند و براساس نتیجه گیری به دست آمده از این تحلیل، تصمیم می گیرند که آیا این قیمت برای سرمایه گذاری مناسب است یا خیر؟
مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  شناخت کامل معاملات مارجین در ارزهای دیجیتال

عوامل تاثیرگذار و مهم بر قیمت بیت کوین

 1. عوامل محیطی
 2. عوامل مرتبط با صنعت ارزهای دیجیتالی
 3. عوامل درونی در سازندگان آن ارزهای دیجیتالی

تحلیل گران کانال تحلیل بیت کوین پس از بررسی عوامل سه گانه ی ذکر شده در بالا ارزش واقعی یا اصطلاحا ارزش ذاتی بیت کوین را تعیین می کنند و سپس با مقایسه قیمت ارزش گذاری شده با قیمت فعلی در بازار ارزهای دیجیتالی تصمیم می گیرند که خرید، فروش و نگهداری با این قیمت ایده ی درستی است یا خیر؟

 

جمع بندی نهایی

قبل از سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال بخصوص بیت کوین سعی کنید کانال تحلیل بیت کوین قابل اعتمادی را پیدا کنید که بتوانید با سیگنال های آنان در معاملات خود به بازدهی برسید.

اساسی ترین ابزار یک معامله گر و سرمایه گذار دانشی است که از تحلیل بورس و سرمایه گذاری به دست می آورد. یادگیری و آموزش تحلیل بیت کوین ممکن است به نظر سخت و دلهره آور باشد اما یادگیری آن به موفقیت و سود دهی  فعالیت هایتان کمک می کند؛ پس به شما پیشنهاد میکنیم تا مقاله تخصصی بیت کوین سیگنال را با دقت مطالعه نمایید تا به یک معامله گر خبره بدل شوید.

بیت کوین سیگنال با بررسی دقیق بازارهای ارزهای دیجیتالی بهترین سیگنال های خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین هارا ارائه مینماید؛ این سیگنال ها توسط متخصصین و تحلیل گران حرفه ای بازرهای رمز ارزها تهیه شده و به صورت تخصصی از کانال بیت کوین سیگنال ارائه میگردد. شما عزیزان میتوانید با پیوستن به تیم قدرتمند و تحلیلگر بیت سیگنال به بهترین و جدیدترین اخبار روز بازار بیت کوین دسترسی داشته باشید؛ ارائه سیگنال ترید آلت کوین رایگان نیز در این کانال قرار گرفته که میتوانید از آنها بهره ببرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۴ از ۵
از مجموع ۵ رای

۲ دیدگاه

 • بعد از خوندن این مقاله به کانالتون ملحق شدم و حقیقت مطلب رو دیدم 😅 باید به تیمتون خسته نباشید گفت 🙏🏻

  • سلام
   لطف دارید؛ تیم ما در حال انجام وظیفه به تمامی فعالان حوزه بیت کوین و ارزهای دیجیتالی میباشند.
   ممنون بابت انرژی قویتون
   همیشه رو سود باشید 🙏🏻

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *