اساسی ترین مقدمات ترید بیت کوین

اساسی ترین مقدمات ترید بیت کوین


بسیاری از مردم مایلند اصول تجارت و مقدمات ترید بیت کوین را بدانند، تا بتوانند در سیستم عامل های مختلف مبادله ای که این دارایی های دیجیتالی را ارائه می دهند حدس و گمان بزنند و تجارت کنند.

اما اصول لازم برای شروع کار چیست؟  و به طور مشخص چگونه می توان روی ارز بیت کوین “شرط بندی” کرد؟ مقدمات ترید بیت کوین چیست ؟ در این مقاله ابتدا بیت کوین را خواهیم شناخت سپس نکاتی مربوط به مقدمات ترید آن ارائه خواهیم داد.

ترید بیت کوین و ارز دیجیتال یک فرصت سرمایه گذاری بسیار بزرگ است و در سراسر دنیا افرادی هستند که سودهای کلانی کسب کرده اند. و برای دانستن نحوه تجارت ارزهای دیجیتال ، دو مرحله اصلی وجود دارد؛ این دو مرحله مهم به همراه ۴ نکته طلایی آموزش ترید ارز دیجیتال بیت کوین را میتوانید در مقاله‌ای که برای شما تهیه نموده ایم مطالعه نمایید تا بتوانید تریدی موفق را تجربه نمایید.

 

بیت کوین چیست ؟

بیت کوین یک ارز رمزنگاری شده است  که بر اساس سیستم رزرو غیرمتمرکز ساخته شده است.   پرداخت ها به صورت رمزنگاری شده ( امضای دیجیتال ) و از طریق شبکه ای از رایانه ها با حقوق برابر پردازش می شوند . بر خلاف سیستم بانکی مرسوم ، هیچ تصفیه ای از جابجایی پول لازم نیست. اثبات مالکیت بیت کوین در کیف پول های دیجیتال شخصی ذخیره می شود معاملات و ترید بیت کوین به سایر روش های پرداخت از طریق تجارت در بازار مالی صورت می گیرد.

 شبکه بیت کوین مبتنی بر یک پایگاه داده غیرمتمرکز است که به طور مشترک توسط شرکت کنندگان ، بلاکچین مدیریت می شود و تمام معاملات در آن ثبت می شود. با کمک تکنیک های رمزنگاری ، اطمینان حاصل می شود که معاملات معتبر با بیت کوین فقط توسط مالک مربوطه انجام می شود و نمی توان بیش از یک بار واحد پولی هزینه کرد .

 تنها شرط مشارکت مشتری بیت کوین استفاده از یک ارائه دهنده خدمات آنلاین است که این قابلیت را فراهم می کند. در نتیجه ، سیستم بیت کوین مشمول هیچ محدودیت جغرافیایی نیست جدا از در دسترس بودن اتصال اینترنت و می تواند از مرزها استفاده شود.

 

جنبه های امنیتی بیت کوین

امنیت بیت کوین در برابر از دست رفتن داده ها و جاسوسی داده ها در حالی که تقریباً تمام معاملات به صورت عمومی در بلاکچین ذخیره شده است تا حدودی غیر ممکن است ، در اختیار داشتن امنیت بیت کوین توسط  کلیدهای خصوصی ثابت می شود که فقط برای مالک قابل دسترسی است. در صورت گم شدن کلیدها ، بیت کوین های مرتبط هم برای مالک و هم برای کل شبکه از بین می روند. مقدار پولی که به ۲۱ میلیون بیت کوین محدود می شود ، با چنین مبالغی کاهش می یابد ، اما در صورت یافتن کلیدها ، این اعتبارها به طور نامحدود باقی می مانند.

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  بهترین آموزش رایگان فروش بیت کوین و کسب درآمد از ارز دیجیتال

بلاکچین نوع خاصی از پایگاه داده است؛ تفاوت آن با یک پایگاه داده معمولی در نحوه ذخیره اطلاعات است، بلاکچین ها داده ها را در بلوکی ذخیره می کنند که سپس این بلوک ها به یکدیگر متصل می شوند. ۷ مورداز کاربردهای بلاکچین یا زنجیره بلاک را در مقاله اختصاصی بیت کوین سیگنال مطالعه نمایید تا بتوانید در انتخاب استفاده از بلاکچین، بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

اطلاعاتی که باید قبل از شروع ترید بیت کوین بدانید ؟

امروزه ، ارز های دیجیتال مختلفی در کنار بیت کوین عرضه میشود  و بازار مبادلات آنها بسیار داغ است به گونه ای که حتی برای یک مبتدی هپم اکنون تجارت و ترید بیت کوین به راحتی امکان پذیر است.

اما قبل از شروع ، باید بین موارد زیر تفاوت قائل شوید:

 1. سرمایه گذاری سری و مخفی در ارزهایی که امکان به دست آوردن سود بیش از چند ماه یا حتی سال ها با انجام چند عملیات ساده در هر هفته انجام پذیرد .
 2. تجارتکه می تواند سود از طریق خرید و فروش مجدد  در یک دوره کوتاه از زمان (دقیقه تا چند ساعت) انجام پذیرد.

 

خطرات مالی بیت کوین

خرید مبالغ قابل توجه در بیت کوین تاکنون یک سرمایه گذاری پر خطر بوده است. روزنامه نگار تیموتی بی لی ، که در بیت کوین سرمایه گذاری کرد ، خطرات زیر را در سال ۲۰۱۳ برای آن نام برد:

 1. ضررهای جبران ناپذیر از طریق بدافزار ، از دست دادن داده ها یا نفوذ به مبادلات آنلاین .
 2. محدودیت های شدید از طریق مقررات دولتی به عنوان اقدامی علیه پولشویی
 3. ظرفیت بیش از حد سیستم ، که می تواند حداقل در بعضی مواقع ، معاملات را کند و گاهی بسیار گران کند    .
 4. در مقایسه با افزایش قیمت و انتظارات زیاد مرتبط ، استفاده تجاری بسیار کمی است   .
 5. دستکاری بازار هدفمند توسط فعالان بزرگ بازار.
 6. طبق هشدار ها بیت کوین کالایی است که فقط مقدار محدودی از آن وجود دارد. هرکسی که می خواهد در بیت کوین سرمایه گذاری کند باید بداند که ممکن است کل سرمایه خود را از دست بدهد.
مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  چرا در معاملات بازار سرمایه ضرر میکنیم؟ 6 دلیل اساسی و راه حل

 

ویژگی های ترید بیت کوین

 • گره های کامل بیت کوین از طریق شبکههمتا به همتا متصل می شوند .
 • تراکنش ها و بلوک ها با استفاده ازالگوریتم جاری شدن سیل در شبکه توزیع می شوند و به صورت استاندارد از طریق TCP ارسال می شوند .
 • امکان صرفه جویی در فضای ذخیره سازی با حذف تراکنش های قدیمی از بلوک ها و فقط نگه داشتن هدر با هش ریشه .
 • به شرکت کنندگان درگیر در استخراج ، پاداش پردازش معامله داده میشود .
 • امنیت بسیار بالا

 

گام به گام همراه با مقدمات ترید بیت کوین

بیت کوین یک ارز جهانی است که ترید و معامله با آن مقدمات بسیار زیادی لازم بلکه بسیار ساده و راحت است فقط کافی است که با حوصله پیش بروید و به همه ی جوانب آن توجه لازم را داشته باشید

 مقدمات ترید بیت کوین که لازم است بدانید در ۵ مرحله صورت می پذیرد که به شرح زیر است:

 قدم اول:  تحقیقات

قدم دوم : ساخت حساب کاربری

قدم سوم: ساخت پلن تجاری

قدم چهارم: ثبت نام در بستر معاملات

قدم پنجم : اختیاری است ، اما اکیداً توصیه می شود: ارز دیجیتال خود را در کیف پول خود ذخیره کنید .

 

نکات مهم در رابطه با مقدمات ترید بیت کوین

نکات مهم در رابطه با مقدمات ترید بیت کوین

معاملات و ترید بیت کوین ویژگی های منحصر به فردی دارد که عبارتند از :

بدون مجوز و بدون مرز  _این نرم افزار توسط هر کسی در سراسر جهان قابل نصب است.

ناشناس  _ بیت کوین  برای افراد غیر بانکی ، شخصی که به حریم خصوصی توجه دارند ، رایانه یا افرادی که در مناطق با زیرساخت های مالی توسعه نیافته اند ، بسیار مناسب است زیرا به هیچ شناسه ای نیاز ندارد.

شخصی _ هنگامی که با مراقبت استفاده می شود بیت کوین می تواند از حریم خصوصی مالی قوی حمایت کند .

مقاوم در برابر سانسور_ هیچکس قادر به جلوگیری یا مسدود کردن معامله به هر میزان نیست.

سریع  _ معاملات می توانند تقریباً به همان سرعتی که داده ها از طریق اینترنت منتقل میشوند می تواند انجام شود.

ارزان  _ هزینه های سرمایه گذاری می توانند بسیار کم باشند .

بصورت آنلاین و ۲۴ ساعته و ۳۶۵ روز در سال در دسترس است .

بیت کوین همچنین می تواند   ذخیره ارزش باشد .

چاپ یا کاهش اعتبار امکان پذیر نیست. فقط ۲۱ میلیون بیت کوین همیشه وجود خواهد داشت .

هزینه ذخیره سازی ندارند  _ آنها بدون توجه به مقدار ، هیچ فضای فیزیکی را اشغال نمی کنند.

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  4 نکته طلایی آموزش ترید بیت کوین

محافظت و مخفی کردن آسان می توان آن را روی تلفن ، رایانه ذخیره کرد ، روی پشتیبان کاغذ رمزگذاری کرد یا در ذهن خود حفظ کرد .

بدون خطر طرف مقابل  _اگر کلید خصوصی یک بیت کوین را مخفی نگه دارید و معامله تأیید کافی داشته باشد ، هیچ کس نمی تواند آنها را از شما بگیرد به هر دلیلی .

از آزمایش و امتحان کردن دریغ نکنید آزمایش کنید تا ببینید آیا می توانید روند صعودی را با موفقیت پیش بینی کنید. در صورت عدم موفقیت ، شما را به آموزش دعوت می کنیم ، یا اینکه به سادگی رفتار یک سرمایه گذار بلند مدت را اتخاذ می کنیم.

قبل از ورود به مقدمات ترید بیت کوین حتما با افراد آگاه مشورت کنید و از تجربیات آنان بهره مند شوید.

 

بیت کوین ارزشمندترین ارز دیجیتال در بین سایر رمز ارزها می باشد.  و سرمایه گذاران زیادی نیز بر روی این ارز حساب باز کرده و به دنبال کسب درآمد از طریق بیت کوین هستند. اما طی سال های اخیر میزان بالا و پایین شدن قیمت آن بسیار زیاد بوده و ممکن است افراد در زمان های خاص دچار سود زیاد یا خسارت های جبران ناپذیری شده اند. به همین خاطر کارشناسان اعتقاد دارند افرادی که می خواهند در این بازار موفق باشند باید از دانش تحلیل رفتار بیت کوین برخوردار شوند. اما تحلیل رفتار دقیقا چیست و از چه طریقی می توان دست به تحلیل رفتار بیت کوین زد، سوالاتی است که در ذهن بسیاری از افراد وجود دارد؛ به همین علت نگارش موضوع بالا را برای شما شرح انجام داده‌ایم تا اطلاعات دقیقی از این رفتار به دست آورید.

بیت کوین سیگنال با بررسی دقیق بازارهای ارزهای دیجیتالی بهترین سیگنال های خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین هارا ارائه مینماید؛ این سیگنال ها توسط متخصصین و تحلیل گران حرفه ای بازرهای رمز ارزها تهیه شده و به صورت تخصصی از کانال بیت کوین سیگنال ارائه میگردد. شما عزیزان میتوانید با پیوستن به تیم قدرتمند و تحلیلگر بیت سیگنال به بهترین و جدیدترین اخبار روز بازار بیت کوین دسترسی داشته باشید؛ ارائه سیگنال ترید آلت کوین رایگان نیز در این کانال قرار گرفته که میتوانید از آنها بهره ببرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *