سیگنال خرید بیت کوین و آلت کوین ها در بازار سرمایه گذاری

سیگنال خرید بیت کوین و آلت کوین

سیگنال خرید بیت کوین و آلت کوین


شاید نام ارزهای دیجیتال مخصوصا بیت کوین بشدت با گوشتان آشنا باشد؛ ولی این نام در چند سال پیش اینقدر محبوب و شناخته شده نبود. باورود بیت کوین و ارزهای دیجیتالی، نام سیگنال های خرید و فروش بیت کوین بیشتر از پیش به گوشمان میخورد. سود در بازارهای روزارزها در حقیقت به خرید و فروش این کوین ها مربوط میشود که در این مقاله قصد داریم در مورد آنها صحبت کنیم. سیگنال خرید بیت کوین در حقیقت به راهنمایی جهت رسیدن به بهترین زمان خریدن بیت کوین مربوط میشود که میتوانید با تحلیل روند نمودار به آن دست یابید.

مطلبی که هم اکنون درحال مطالعه آن هستید توسط بهترین متخصصین ارز دیجیتالی تهیه شده تا اطلاعات دقیقی در حوزه سیگنال های خرید ارز دیجیتال و بهترین زمان برای خرید آنها ارائه نماید. ولی قبل از آن لازم است تا اطلاعاتی در مورد بیت کوین و روش های تحلیل آنرا بدست آورید.

 

ارز دیجیتالی بیت کوین (Bitcoin) را بیشتر بشناسید

شاید تا اینجای مطلب پرسیده باشید که بیت کوین چیست؟ در حقیقت بیت کوین یک ارز دیجیتالی است که در سال ۲۰۰۹ به صورت غیررسمی ارائه شد و توانست راه خود را تا امسال هموار نماید. درواقع سال ۲۰۰۸ میلادی دامنهbitcoin.org  توسط فرد ناشناسی خریداری شد و در سال ۲۰۰۹، یعنی بیشتراز ۱۰ سال پیش، شبکه بیت کوین ایجاد شد. مهمترین ارز دیجیتالی در دنیا همین بیت کوین است که هنوزهم هیچ کشوری به عنوان پول رسمی خود این ارز دیجیتالی را نپذیرفته؛ ولی خرید و فروش توسط بیت کوین در تمام دنیا در حال انجام میباشد.

بیت کوین ها در حقیقت تعدادی از خطوط و رموز کامپیوتری است که در طی زمان دارای ارزش شده اند. تولید این بیت کوین ها توسط دستگاه هایی که ماینر نام دارند صورت میگیرد که گرمای فراوانی تولید میکنند و مصرف برق فوق العادع زیادی دارند.

باید این نکته را در نظر داشته باشید که خرید و فروش بیت کوین موجب دریافت سود است که کار اصلی تریدرهای بیت کوین، خرید و فروش در بهترین موقعیت های آن است. سیگنال خرید بیت کوین به شما در زمان خرید ارز دیجیتال مورد نظر راهنمایی میرساند و به شما اعلام میکند که در چه زمانی سرمایه را بفروشید تا دوباره آماده ی خرید بعدی باشید.

 

انواع روش به دست آوردن یا خرید بیت کوین کدامند؟

بیت کوین درواقع از طریق سیستم استخراج یا ماینینگ به دست می‌آید که اگر بخواهم برای شما توضیح دهم باید بگویم فرض کنید شما چند معدنچی استخدام میکنید و برای شما به استخراج از منابع بیت کوین میپردازند.

 1. اولین روش دریافت بیت کوین، استخراج بیت کوین توسط ماینرها از استخرهای ارز دیجیتالی میباشد که در مباحث و مقالات بعدی به صورت تخصصی به تعریف آنها میپردازیم.
 2. دومین روش و سریعترین روش، خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال از صرافی های معتبر ارزدیجیتال میباشد؛ در آینده به معرفی بهترین صرافی های ارز دیجیتالی میپردازیم تا شما عزیزان با خیالی آسوده به معامله در بازار بیت کوین بپردازید.
 3. آخرین روش بدست آوردن بیت کوین، خرید مستقیم از افرادی است که کوین استخراج نموده یا نگهداری میکنند. در حقیقت شما در صرافی های تریدینگ ارز دیجیتالی به خرید و فروش با افرادی که قصد خرید و فروش بیت کوین دارند، میپردازید.
مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  سیگنال ارز دیجیتال یا سیگنال ترید رمز ارزها چیست؟

 

سیگنال خرید بیت کوین و آلت کوین به چه معناست؟

تعریف دقیق سیگنال خرید ارز دیجیتال با نمودارهای شمعی

به احتمال زیاد شمانیز ازآن دسته اشخاصی هستید که روی ارز‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اید، اما پس از گذشت مدت زیادی هنوز هم از سود آنچنانی بهره‌مند نشده‌اید. دلیل اصلی این موضوع رابطه مستقیم با بررسی دقیق نمودارها، شرایط بازار ارزهای دیجیتال و رفتار بیت کوین دارد. شاید این سوال برای شما به وجود آید؛ سیگنال خرید بیت کوین چیست؟ در حقیقت سیگنال خرید ارز دیجیتال و آلت کوین ها می‌تواند اطلاعات مفیدی در زمینه خرید و فروش برای شما به همراه داشته باشد.

سیگنال ارز دیجیتال در حقیقت ابزار دقیقی برای ارزیابی بازار دیجیتال وبیت کوین است که در اختیار استفاده‌کنندگان قرار می‌گیرد. سیگنال ارز دیجیتال به نوعی یکی از راه های رسیدن به سودهای مناسب در بازار های رمز ارزهاست که نیاز به تحلیل و بررسی دقیق دارد.

بازار مالی بیت کوین وسایر ارزهای دیجیتالی تشکیل شده از متغیرهای مختلفی مانند میزان تقاضای حال، گذشته و آینده میباشد وهر قانونی می‌تواند بازار ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر خود قرار دهد. کسانی که به پاسخ دقیق و کامل سوال سیگنال ارز دیجیتال چیست؟ رسیده‌ باشند، و خود رادر زمینه تحلیل سیگنال‌ها خبره و متبحر کرده باشند، قادر به پیشبینی بازار هستند و می‌توانند نظرات عاقلانه‌ای در ارتباط با قیمت‌های پسش رو بدهند.

تحلیلگران و سرمایه گذاران این حوزه اعتقاد دارند که حرکت قیمت ها در این زمینه به هیچ عنوان تصادفی نمیباشد و این سیگنال ارز دیجیتال است که بالا و پایین شدن قیمت‌ها را به خوبی نشان داده و می تواند از روندهای بلند مدت و یا کوتاه مدت تبعیت کند. پس برای بررسی قیمت‌ها و همچنین سقوط و فرود ارزهای دیجیتالی و بیت کوین باید به تحلیل و بررسی دقیق سیگنال انواع ارز هایدیجیتالی بپردازید تا ارز دیجیتالی مورد نظر شما در مدت زمان کوتاه تری برای شما ایجاد سود بیشتر نماید.

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  کانال سیگنال بیت کوین یا همان چنل تلگرامی سیگنال ارز دیجیتال

سیگنال ارز دیجیتال ابزار یا وسیله‌ای برای ارزیابی دقیق بازار درزمان تبادل رمز ارزها به حساب می‌آید. با بهره گیری از سیگنال ارز دیجیتال و تحلیل آن، سرمایه گذاران و دارندگان ارزهای دیجیتال می‌توانند کوین های خود رابه سمت سوددهی حرکت دهند. اگر از سیگنال ارز دیجیتال اطلاعات دقیقی ندارید، حتما مقاله کامل بیت کوین سیگنال را مطالعه نمایید تا چم و خم سیگنال چیست را به دست آورید و بتوانید در این بازار به سوددهی برسید.

 

نمودار قیمت و سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

سیگنال خرید ارز دیجیتال درواقع از تحلیل روند و نمودار بیت کوین به دست می‌آید. نمودار در حقیقت به نمایش تغییرات قیمتی کوین گفته میشود که شما میتوانید با استفاده از اتفاقاتی که در گذشته افتاده به حدس و تحلیل روند قیمت ارز مورد نظر بپردازید.

نمایش نمودار قیمتی ارزهای دیجیتال در چند نوع صورت میگیرد که معروف ترین آنها کندل های ژاپنی است که تحلیل بر روی این کندل ها مرسوم ترین نوع تحلیل است.

 

انواع تحلیل و حدس روند قیمتی ارز دیجیتال بیت کوین

انواع تحلیل ارز دیجیتال بر روی نمودار به همراه تصویر خانم در حال حرکت روی نمودارهای شمعی ژاپنی

تحلیل قیمت بیت کوین در واقع در ۲روش صورت میگیرد که اولین روش تحلیل تکنیکال و دومین روش تحلیل فاندامنتال یا ریشه ای میباشد. تیم تحلیلگر بیت کوین سیگنال آموزش های مربوط به هردونوع تحلیل قیمتی را توسط متخصصین بیت کوین ارائه مینماید که میتوانید با دریافت این آموزش ها به یک تریدر قدرتمند بیت کوین تبدیل شوید و سودهای فراوانی از بازار رمز ارزها دریافت نمایید.

تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال

یکی از روش های بررسی و تحلیل ارز های دیجیتال از جمله بیت کوین، شیوه تحلیل تکنیکال است. در روش تحلیل تکنیکال انواع ارز های دیجیتالی، این جمله معروف بسیار به‌کاربرده می‌شود که «گذشته، روشنگر راه آینده میباشد». به زبان دیگر، سرمایه‌گذارانی که از روش تحلیل تکنیکال برای ارزیابی و تحلیل قیمت بیتکوین بهره میبرند، بر این باورند که با بررسی روند نوسانات گذشته قیمت یک ارز دیجیتال، میتوان قیمت آن ارزدیجیتال را در آینده پیش‌بینی کرد.

به همین خاطر “تحلیل تکنیکال، در حقیقت تحلیل قیمت ارز در آینده، بر اساس اتفاقات گذشته میباشد”. تحلیل کنندگان تکنیکال با بهره گیری از نمودارها و روابط ریاضی، روند قیمتی ورفتار ارزدیجیتال در آینده را بر اساس نوسانات گذشته قیمت آن ارز، پیش‌بینی کرده و درصورتی‌که به این نتیجه برسند که قیمت بیتکوین در آینده، در مقایسه با قیمت فعلی آن در بازار مالی افزایش چشم گیری خواهد داشت، نسبت به خرید ارز دیجیتال مورد نظر اقدام می‌کنند. اما اگر نمودارها نشان دهنده کاهش قیمت ارز دیجیتال در آینده باشد، سرمایه‌گذاران، ارز دیجیتال مذکور را خواهند فروخت.

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  سیگنال خرید اتریوم رایگان را در کانال سیگنال دهی پریمیوم بیابید!

تحلیل فاندامنتال یا بنیادی ارز دیجیتال

به روش تحلیل بنیادی یا فاندامنتال، تحلیل ریشه‌ای، پایه‌ای و یا اساسی گفته میشود. به همان شکلی که از اسم آن پیداست، در این روش سرمایه‌گذار عوامل اصلی تاثیر گذار بر قیمت و رفتار رمز ارز مورد نظررا بررسی نموده و بر اساس این رفتار، تصمیم‌گیری می‌کند که آیا ارز دیجیتال مورد نظر برای سرمایه‌گذاری آنها مناسب است یا خیر؟

به طور کلی سه دسته عوامل بر قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتالی تأثیر گذار میباشد:

 1. عوامل محیطی
 2. عوامل مرتبط با صنعت های ارز دیجیتال
 3. عوامل درونی و سازندگان آن ارزدیجیتال در تحلیل بنیادی

 

نوشته ترید (خرید و فروش)

تحلیلگران یا سرمایه‌گذاران بعداز بررسی و تحلیل نمودن عوامل سه‌گانه اثرگذار بر قیمت کوین و آلت کوین ها، ارزش واقعی یا به اصطلاح ارزش ذاتی آن ارز دیجیتال را تعیین می‌کنند. سپس با مقایسه ارزش ذاتی انواع ارزهای دیجیتالی با قیمت فعلی آن در بازار رمزارزها، در خصوص خرید، فروش یا نگهداری ارزهیا دیجیتالی و بیت کوین تصمیم‌گیری مینمایند.

قطعا اگر از دید سرمایه‌گذار یا تحلیلگر، ارزش ذاتی ارزدیجیتالی از قیمت فعلی آن ارز در بازار ارزهای دیجیتالی بیشتر باشد، آن ارز امکان رشد بیشتری دارد و بنابراین، برای خرید نمودن گزینه مناسبی میباشد. به این حالت اصطلاحاً گفته می شود که سهم undervalue است.

اگر از نگاه سرمایه گذار، ارزش ذاتی یا بنیادی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی از قیمت فعلی آن ارز در بازار کمتر باشد، بنابراین آن ارز اصطلاح گران بوده و نه تنها برای خرید مناسب نیست، بلکه اگر سرمایه‌گذار چنین ارزی را در اختیار داشته باشند، بهتر است ارز دیجیتال مورد نظر را بفروشد. در این حالت اصطلاحاً گفته می شود که سهم overvalue است.

اگر از دید تحلیل گر ارزش بنیادی ارز دیجیتال مورد نظر با قیمت فعلی آن در بازار مالی برابر باشد، بنابراین قیمت آن ارز دیجیتال در اصطلاح منصفانه بوده و خرید یا فروش ارز مورد نظر، سودی را نصیب سرمایه‌گذار نمی‌کند.

بیت کوین سیگنال با بررسی دقیق بازارهای ارزهای دیجیتالی بهترین سیگنال های خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین هارا ارائه مینماید؛ این سیگنال ها توسط متخصصین و تحلیل گران حرفه ای بازرهای رمز ارزها تهیه شده و به صورت تخصصی از کانال بیت کوین سیگنال ارائه میگردد. شما عزیزان میتوانید با پیوستن به تیم قدرتمند و تحلیلگر بیت سیگنال به بهترین و جدیدترین اخبار روز بازار بیت کوین دسترسی داشته باشید؛ ارائه سیگنال ترید آلت کوین رایگان نیز در این کانال قرار گرفته که میتوانید از آنها بهره ببرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

۲ دیدگاه

 • سلام
  چطور میتونیم سیگنال خرید ارز دیجیتال دریافت کنیم؟
  و اینکه سیگنال ها کوتاه مدت هستند یا بلند مدت؟

  • سلام
   با عضویت تو کانال VIP میتونید سیگنال خرید و فروش دریافت کنید.
   سیگنال های ما کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت هستند که طبق تحلیل های تیم ما ارائه میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *