بهترین روش ارائه سیگنال ترید بایننس که سودآور باشد

ارائه سیگنال ترید بایننس

ارائه سیگنال ترید بایننس


برای آشنایی با سیگنال ترید بایننس ابتدا باید با مفاهیم سیگنال و سیگنال ترید و سیگنال بایننس آشنا شویم. سیگنال ها همان دستور العمل هایی هستند به شما می گویند چه زمان ارز رمزنگاری شده را بخرید یا بفروشید. سیگنال ترید یا سیگنال تجاری و یا معاملاتی همان سیگنال هایی هستند که با تجزیه تحلیل ایجاد شده اند و برای کسب سود می باشند.

طبق تعریف موجود در موتور جست و جوی گوگل، سیگنال های بایننس (Binance)، سیگنال های تریدی هستند که فقط در صورتی می توانند دنبال شوند که بخواهید معامله در صرافی ارز رمزنگاری بایننس انجام دهید.

شاید در ذهن شما این سوال پیش بیاید که صرافی بایننس چیست و پاسخ این سوال این است که صرافی است که در آن می توانید ارزهای رمزنگاری را معامله کنید. صرافی بایننس ارز رمزنگاری مربوط به خود را با همین نام(بایننس , Binance) داراست.

سیگنال های تجاری دیگری که مختص سایر مبادلات ارزهای رمزنگاری مانند BitMex و Coinbase است، نیز وجود دارد که ما در این مقاله به آن ها نمی پردازیم. پس سیگنال ترید بایننس، سیگنال هایی هستند که برای معامله در صرافی بایننس دریافت و ارسال می شوند.

بیت کوین ارزشمندترین ارز دیجیتال در بین سایر رمز ارزها می باشد.  و سرمایه گذاران زیادی نیز بر روی این ارز حساب باز کرده و به دنبال کسب درآمد از طریق بیت کوین هستند. اما طی سال های اخیر میزان بالا و پایین شدن قیمت آن بسیار زیاد بوده و ممکن است افراد در زمان های خاص دچار سود زیاد یا خسارت های جبران ناپذیری شده اند. به همین خاطر کارشناسان اعتقاد دارند افرادی که می خواهند در این بازار موفق باشند باید از دانش تحلیل رفتار بیت کوین برخوردار شوند. اما تحلیل رفتار دقیقا چیست و از چه طریقی می توان دست به تحلیل رفتار بیت کوین زد، سوالاتی است که در ذهن بسیاری از افراد وجود دارد؛ به همین علت نگارش موضوع بالا را برای شما شرح انجام داده‌ایم تا اطلاعات دقیقی از این رفتار به دست آورید.

 

آینده سیگنال ترید بایننس

معاملات آینده ی بایننس از نظر حجم تجارت، سریعترین رشد مبادله ارزهای رمزنگاری شده در نظر گرفته می شوند. به همین دلیل Binance Future در اوایل سال ۲۰۲۰ با توانایی پشتیبانی از تجارت در بازار رمزنگاری راه اندازی شد. Binance Future یک پلت فرم جدید از صرافی محبوب رمزنگاری Binance  است. بنابراین، Binance Future Signals  نیز به ویژه در میان تازه واردان برای دریافت سیگنال ترید بایننس به همان اندازه محبوب است.

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  سیگنال ارز دیجیتال یا سیگنال ترید رمز ارزها چیست؟

اکثر سرمایه گذاران در هنگام تهیه پرتفوی سرمایه گذاری روی اوراق قرضه ، صندوق های سرمایه گذاری مشترک و سهام،  تمرکز می کنند. با این وجود، آینده بایننس بسیار روشن و محبوب تعریف می شود، از این رو Binance Future Signals  توجه گسترده سرمایه گذاران را به دلیل مزایای بیشمار حاصل از تجارت به خود جلب کرده است. همانطور که  گفته شد سیگنال های ترید بایننس مجموعه دستورالعمل هایی می باشند که برای افرادی که در صرافی بایننس معاملات خود را دنبال می کنند، ارسال می شوند و به آنها آموزش می دهند که ارزهای دیجیتال را با چه معامله ای انجام دهند.

 

در یک سیگنال ترید بایننس ایده آل، اطلاعات زیر یافت می شود:

  1. ۱. ارز رمزنگاری برای خرید: سیگنال ترید مشخصی است که کدام ارز دیجیتال را باید خریداری کنید ، مانند ETH و XRP
  2. ۲. قیت خرید: سیگنال ترید همچنین قیمتی را تعیین می کند که فرد باید ارز تعیین شده را خریداری کند.
  3. ۳. هدف فروش: قیمت فروش برای کسب سود نیز مشخص شده است.
  4. :Stop-loss سیستمی است که به طور خودکار به شما کمک می کند تا در بهترین زمان ارز رمزنگاری خود را رها کنید تا از ضرر و زیان شما جلوگیری شود.

 

چگونه بهترین ارائه دهنده سیگنال ترید بایننس  را شناسایی کنیم؟

پیش بینی سودآوری یک روند، صرفاً با مشاهده آن دشوار است. بنابراین ، بسیار اساسی است که سیگنال های ترید بایننس قابل اعتماد و معتبر دنبال کنید. بنابراین ، یک روش بسیار عالی برای انجام این کار، دیدن معاملات ارز رمزنگاری به عنوان یک سرمایه گذاری است و نه راهی برای به درست آوردن سریع پول.

به عنوان یک تازه وارد ، دستورالعمل های اساسی وجود دارد که باید برای موفقیت در تجارت ارزهای رمزنگاری و استفاده از سیگنال ترید ها ، آنها را دنبال کنید. آنها عبارتند از:

۱) شما باید لیستی از ارائه دهندگان برتر سیگنال های بایینس ایجاد کنید.

ابتدا شما باید لیستی از ارائه دهندگان برتر سیگنال ترید بایننس را به عنوان نقطه شروع تهیه کنید.

۲) مدل قیمت گذاری را در نظر بگیرید

یکی از راه های دریافت سیگنال ترید بایننس مورد اعتماد ، مطالعه دقیق مدل قیمت گذاری است. سیگنال بایننس هایی که چندین گزینه اشتراک بصورت ماهانه ، سه ماهه ، نیم سالانه و سالانه ارائه می دهند ، به شما کمک می کند. به طور معمول ، اشتراک سیگنال های ترید بایننس از ۷۰ تا ۱۰۰ دلار در ماه متغیر است.

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  سیگنال آلت کوین : آلت کوین چیست و مزایای سیگنال های آنها چیست؟

۳) پشتیبانی از مشتری

ویژگی بسیار مهمی که هنگام تصمیم گیری باید در نظر گرفت ، در دسترس بودن مرکز پشتیبانی مشتری است. ارائه دهنده سیگنال ترید بایننس مناسب پشتیبانی مشتری را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از فرآیند خود در نظر می گیرد. میزان حرفه ای بودن تیم پشتیبانی و میزان برقراری ارتباط آنها در فرآیند تصمیم گیری شما بسیار تاثیرگذار است.

۴) فعالیت های ارائه دهنده سیگنال در طول نوسانات بازار

سیگنال ترید بایننس باید سازمان یافته باشد و هنگامی که در بازار ارز های رمزنگاری نوساناتی وجود دارد فعالیت های ثابتی داشته باشد. وقتی قیمت ها غیرقابل پیش بینی می شوند ، ارائه دهنده خوب وظیفه دارد که شما را مطلع کند. زیرا نمی توانید به ارائه دهندگان با اعمال و سیگنال های نامنظم و متناقض اعتماد کنید.

۵) کانال ها و بررسی های کوتاه

یک شاخص خوب برای شناسایی ارائه دهندگان سیگنال ، نتیجه کانال های آنان است. به طور معمول ، تقریباً تمام ارائه دهندگان سیگنال ترید، با مشترکین نتایج خود را به اشتراک می گذارند. پس اهمیت بالایی دارد که به ارائه دهندگانی با نتایج مثبت توجه کنید.

واقعیت این است که هیچ ارائه دهنده ای در مورد پیش بینی آینده نمی تواند ۱۰۰٪ دقیق باشد. بنابراین ، ارائه دهنده سیگنال با ۱۰۰٪ نتایج مثبت روزانه جای شک و شبه دارد. و همین طور باید به دنبال بازخوردهای سایر کاربران باشید ،  این بازخورد ها در تصمیم گیری می توانند راهنمای خوب باشند.

 

ویژگی های حیاتی که باید در ارائه دهندگان سیگنال ترید بایننس به دنبال آنها باشید.

ارائه دهندگان سیگنال ترید بایننس

۱.سیگنال های رمزنگاری را پاک کنید

سیگنال های رمزنگاری واضح کمک شایانی به بهبود استراتژی های شما به عنوان یک معامله گر می کند. سیگنال ترید بایننس زمان واقعی را برای هدایت ورود یا خروج معامله گر از معامله ارائه می دهند.

۲. فرکانس سیگنال رمزنگاری

در حالت ایده آل ، هر ارائه دهنده سیگنال حرفه ای باید چندین سیگنال ترید برای کمک به بازرگانان در تصمیم گیری آگاهانه ارائه دهد. با این وجود ، به دلیل خطرات موجود در تمام معاملات ، به کاربران توصیه می شود هنگام استفاده از سیگنال ها مراقب باشند. با اتخاذ یک استراتژی مناسب برای مدیریت ریسک، بهتر است تجارت از طریق سیگنال ترید ها نیز با دقت انجام شوند.

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  کانال سیگنال بیت کوین یا همان چنل تلگرامی سیگنال ارز دیجیتال

مدیریت درست ریسک: استراتژی خوب مدیریت ریسک، یک راز ناگفته تبدیل شدن به یک تاجر موفق می باشد. سیگنال ترید بایننس هنگام معاملات سهام ها شما را در با مفهوم مدیریت ریسک بیشتر آشنا می کنند. سیگنال های ترید معامله گران را با سیگنال های مناسب برای مدیریت ریسک مجهز می کنند.

 

مزایای سیگنال ترید ها

دلایلی که چرا بسیاری از معامله گران ، معاملات را از طریق سیگنال ترید ها در دنبال می کنند عبارتند از:

  1. فرصت فروش بایننس و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار معامله گران قرار می دهد. این استراتژی شامل فروش ارزهای رمزگذاری شده با قیمت بالا و در حالی که شما همان را با ارزش کمتری خریداری می کنید و سود می برید، می باشد. با این استراتژی ، معامله گران می توانند مواضع خود را از آسیب محفوظ بدارند و مدیریت ریسک خود را بهبود بخشند.
  2. با سیگنال ترید ها می توانید با کمترین هزینه وارد معامله شوید.
  3. ۳. معاملات در یک بستر ایمن که با معماری چند لایه و نقدینگی زیاد برای ارائه بازده بهتر انجام می شوند.

به احتمال زیاد شمانیز ازآن دسته اشخاصی هستید که روی ارز‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اید، اما پس از گذشت مدت زیادی هنوز هم از سود آنچنانی بهره‌مند نشده‌اید. دلیل اصلی این موضوع رابطه مستقیم با بررسی دقیق نمودارها، شرایط بازار ارزهای دیجیتال و رفتار بیت کوین دارد. سیگنال خرید بیت کوین در واقع می‌تواند اطلاعات مفیدی در زمینه بهترین زمان خرید و فروش کوین مورد نظر را برای شما به همراه داشته باشد.

ترید بیت کوین و ارز دیجیتال یک فرصت سرمایه گذاری بسیار بزرگ است و در سراسر دنیا افرادی هستند که سودهای کلانی کسب کرده اند. و برای دانستن نحوه تجارت ارزهای دیجیتال ، دو مرحله اصلی وجود دارد؛ این دو مرحله مهم به همراه ۴ نکته طلایی آموزش ترید ارز دیجیتال بیت کوین را میتوانید در مقاله‌ای که برای شما تهیه نموده ایم مطالعه نمایید تا بتوانید تریدی موفق را تجربه نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *