بهترین سایت های استخراج بیت کوین

بهترین سایت های استخراج بیت کوین


هنگام سرمایه گذاری در بیت کوین، لازم است که به جستجوی وب سایت های معتبری برای استخراج بیت کوین بپردازیم تا بتوانیم بیت کوین یا دیگر ارزهای رمزپایه را به صورت ایمن استخراج کرده و حجم پرتفوی ارز مجازی خود را افزایش دهیم.
استخراج ارزهای رمزپایه سخت، پرهزینه و فقط به صورت پراکنده پاداش دارد. با این وجود، استخراج بیت کوین وارزهای دیجیتالی برای بسیاری از سرمایه گذاران علاقه مند به ارز رمزنگاری شده جذابیت مغناطیسی دارد؛ زیرا ماینرها برای کار خود با رمز ارزها پاداش می گیرند. طرز کار و احتمال برنده شدن در عمل استخراج را به طور کامل در مقاله تخصصی مطالعه کنید.

در برخی از وب سایت هایی که در این مقاله مشاهده خواهید کرد، می توانید بیت کوین رایگان دریافت کنید.

وب سایت زیر استخراج بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را در فضای ابری به روشی ایمن ارائه می دهند. اگر به دنبال وب سایت هایی برای استخراج بیت کوین در فضای ابری هستید، باید در سرویس های استخراج زیر یک حساب کاربری ایجاد کنید.

 

Virtualminingfarm: سکوی هوشمند استخراج مجازی Virtualminingfarm، یک پلتفرم مجازی استخراج ارز رمزنگاری شده است که در آن می توانید قدرت استخراج را با قیمت مناسب خریداری کرده و از روز اول شروع به کار خود پاداش بگیرید. امروزه به عنوان یکی از بهترین خدمات ظاهر شده است، هنگام ثبت نام، ۱۰۰ GHS قدرت استخراج دریافت خواهید کرد.

Mind Capital: سپرده های هوشمند ۱ درصد، Mind Capital  گزینه خوبی برای بدست آوردن بازده بیت کوین است. رابط کاربری نسبتا ساده ای است و پرداخت ها معمولا در محل انجام می شود. شما می توانید به لطف بستر معاملاتی آن با ارز MCcoin مستقیما با واریز بیت کوین در مقادیر کمی تاBTC  ۰.۰۰۴ بازده  ۱ درصدی داشته باشید.

Genesis Mining: اگر قصد استخراج بیت کوین در فضای ابری را دارید، نباید از بررسی گزینه Genesis Mining غافل شد زیرا احتمالا بزرگترین غول استخراج بیت کوین به دلیل تعداد زیاد مشتری و سکوهای استخراج  موجود در سیستم آن واقع در ایسلند است. Genesis Mining از سال ۲۰۱۴ خدمات استخراج بیت کوین را ارائه می دهد. شبکه های اجتماعی این وب سایت اغلب با اطلاعات مربوط به اخبار روز در مورد ارزهای رمزپایه، تکامل و پیشرفت خدمات خود به روز می شود.

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  آیا استخراج بیت کوین در ایران قانونی است یا خیر؟

در این سرویس هر فرد می تواند بسته به علاقه خود هر ارز رمزنگاری شده ای که تمایل داشته باشید را انتخاب کند.

Hashing24: اگر می خواهید با حداکثر کارایی در استخراج بیت کوین شرط بندی کنید، این سایت یکی از مناسب ترین وب سایت ها است. پس از ثبت نام در Hashing24(این کار بسیار سریع و در عرض چند ثانیه انجام می شود) باید هش قدرت برای استخراج بیت کوین را انتخاب کرده و قرارداد را قبول کنید. پس از شروع استخراج، روزانه پاداش استخراج پرداخت می شود.

Dominant Finance: این سایت یک سرویس جامع استخراج ارز رمزنگاری شده ۱۰۰% متنوع و ایمن در فضای ابری را ارائه می دهد. می توان از روز اول، استخراج را شروع کرد و مستقیما جوایز استخراج خود را دریافت کنید.

Miningcriptos: استخراج مجازی بیت کوین و دیگر ارزهای رمز پایه را به روشی ساده و کارامد ارائه می دهد. این سایت هنگام ثبت نام،  GHS 50  رایگان پرداخت خواهد کرد.

Minergate: Minergate استخراج ارزهای رمزپایه در تلفن همراه یا رایانه شخص را فراهم می سازد، یک وب سایت عالی که می توان از لحظه ثبت نام  بیت کوین و انواع ارزهای رمزپایه را استخراج کرد.

Hashflare: یک سرویس استخراج ارز رمزنگاری شده است که بسته های مختلف استخراج ارز را از قیمت های بسیار ارزان ارائه می دهد. اگر می خواهید استراتژی سرمایه گذاری خود را متنوع کنید، بدون شک یکی از بهترین گزینه های استخراج بیت کوین و ارزهای رمز پایه Hashflare است.

Cryptolux: Cryptolux وب سایتی است که  با ارائه بازده تقریبی روزانه ۱%، تجارت رمزنگاری و خدمات ذخیره سازی را در فضای ابری از طریق بکارگیری بسته های آنلاین ارائه می دهد. این پلتفرم دارای یک کنترل پنل جذاب است که در آن می توان خدمات معاملات رمزنگاری را برای دوره های مختلف منعقد کرد.

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  نحوه استخراج بیت کوین توسط ماینرها چگونه است؟

Nuvoo: استخراج Bitcoin و Litecoin را با قیمت بسیار مقرون به صرفه در فضای ابری امکان پذیر می سازد.

World Mining: خدمات خرید قدرت استخراج یا استخراج را در فضای ابری ارائه می دهد. به راحتی و از طریق اجاره سرورهای S1، S2، S3، S4، S5 که امکان خرید از GHS 0 تا GHS2000 را می دهند، می توان خریدهای GHS را انجام داد.

Oxbtc: یک پلتفرم استخراج ارز رمزنگاری شده در آفریقا و چین است، این سایت ماه ها کارکرده و پول پرداخت کرده است و به نظر می رسد گزینه بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در استخراج بیت کوین باشد.

Oxbtc استفاده از پاداش های روزانه از طریق HashStore را بسیار آسان ارائه می دهد. برداشت پاداش می تواند روزانه به کیف پول انجام شود یا برای بدست آوردن قدرت هش بیشتر سرمایه گذاری مجدد شود.

معتبرترین سایت های استخراج بیت کوین

Cryptominingfarm: یک وب سایت با سابقه بیش از دو سال است. در این وب سایت می تون از اولین لحظه ثبت نام، شروع به استخراج بیت کوین کرد. هنگام ثبت نام، ۵۰ GHS  رایگان پرداخت می کند. در این سایت باید حداقل ۲۰ GHS سرمایه گذاری کرد تا بتوان برداشت انجام داد.

Coin-Nova: Coin-Nova یک سرویس استخراج ارز رمزنگاری شده بسیار قدرتمند با ارائه GHS 100 رایگان فقط با ثبت نام در وب سایت است. این وب سایت به شما امکان می دهد بیش از ده ارز رمزنگاری شده را انتخاب کنید و توان استخراج خود را به آنها اختصاص دهید.

Ethtrade: Ethtrade  یک پلتفرم تجاری مجازی است که سپرده های جذابی را با بازده ۲۰ تا ۲۵ درصد از مبلغ اولیه سرمایه گذاری شده ارائه می دهد. بنابراین می توان گفت این سایت سایت استخراج بیت کوین نیست بلکه تجارت مجازی است که جوایز روزانه را در Ethereum  یا Bitcoin ارائه می دهد. استفاده از استراتژی های مختلف تجاری این امکان را فراهم می کند که بدون توجه به وضعیت اقتصادی یا تکامل ارزهای رمزپایه، سود کسب کرد.

MinerBooking: MinerBooking  یک گزینه جدید استخراج در فضای ابری است که اجازه استخراج Bitcoin، Dash و سایر ارزهای رمزپایه را می دهد.

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  روش های نوین به دست آوردن و استخراج بیت کوین‌

Vozex: این سایت به یکی از نمایندگان اصلی خدمات استخراج ابری تبدیل شده است و بازار خوبی برای قرارداد استخراج بیت کوین از طریق وب سایت خود به روشی قابل اعتماد ارائه می دهد. Vozex با حدود یک سال سابقه فعالیت، تا به امروز موفق و قابل اعتماد بوده است.

 Goex: Goex به افراد این امکان را می دهد که در ده ارز رمزنگاری شده مختلف مانند Bitcoin، Ethereum، Bitcoin Cash، Litecoin، Dash، Btg، Ripple، Zcash یا Dogecoin سپرده های هوشمندی را ایجاد کنند. سودآوری روزانه این سپرده ها حدودا ۳% است، سپرده گذاری را می توان با سرمایه گذاری مجدد یا بدون آن انجام داد، اگر تصمیم بگیرید آنها را بدون سرمایه گذاری مجدد انجام دهید، بازده کمتری دریافت می کنید اما پاداش را به صورت روزانه دریافت خواهید کرد.

 

هیدرو ماینینگ روش خاصی از استخراج ارز دیجیتال است که اتکاء آن به سیستم برق آبی و خنک کننده های آبی برای ایجاد یک عملیات استخراج با بهره وری از انرژی و با سودآوری بالا است. به بیان ساده هیدرو ماینینگ، استخراج ارز دیجیتال فرآیند ایجاد سکه های دیجیتالی جدید و تأیید همزمان این معاملات است. افراد دائماً از طریق شبکه ای به نام بلاکچین ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین را برای یکدیگر ارسال می کنند.

بیت کوین سیگنال با بررسی دقیق بازارهای ارزهای دیجیتالی بهترین سیگنال های خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین هارا ارائه مینماید؛ این سیگنال ها توسط متخصصین و تحلیل گران حرفه ای بازرهای رمز ارزها تهیه شده و به صورت تخصصی از کانال بیت کوین سیگنال ارائه میگردد. شما عزیزان میتوانید با پیوستن به تیم قدرتمند و تحلیلگر بیت سیگنال به بهترین و جدیدترین اخبار روز بازار بیت کوین دسترسی داشته باشید؛ ارائه سیگنال ترید آلت کوین رایگان نیز در این کانال قرار گرفته که میتوانید از آنها بهره ببرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *