تاثیر تازه ترین اخبار آنلاین بیت کوین مربوط به کرونا و ایلان ماسک فقید

تازه ترین اخبار آنلاین بیت کوین

بیت کوین شکلی از دارایی دیجیتال با یک ارز دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۲۷.۱۳ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۳۱ درصدی از کل بازار را در اختیار گرفته است. افراد زیادی همه روزه به دنبال اخبار آنلاین بیت کوین هستند تا بتوانند در معاملات خود سود دهی بالایی داشته باشند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا تازه ترین اخبار آنلاین بیت کوین را برای شما شرح دهیم.

 

نوسانات قیمت بیت کوین

بر اساس آخرین اخبار آنلاین بیت کوین به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در حالی که بیت کوین در معاملات روز گذشته توانسته بود برای نخستین بار در چند هفته گذشته مقاومت چهل هزار دلاری را بشکند، اما دوباره این کانال را طی چند ساعت گذشته از دست داد. در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین ۱.۵۷ درصد نسبت به دیروز ریخت، و هم ‌اکنون سی و هشت هزار و هفتصد و هفتاد و نه دلار در حال معامله است.

قیمت کنونی نسبت به هفت روز پیش البته ۱۷.۲پ۵ درصد رشد کرده است. با احتساب افت امروز قیمت بیت کوین ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی هفتصد و چهل و نه میلیارد دلار برآورد می ‌شود. در بیست و چهار ساعت گذشته همچنین نهصد و شصت و نه  هزار بیت کوین در بازار جهانی خرید و فروش شده که ارزش کل این معاملات سی و هشت میلیارد دلار بوده است.تعداد کل بیت ‌کوین ‌های موجود در بازار جهانی هم امروز به هجده میلیون هفتصد و سی و شش هزار و صد و چهل و سه واحد رسیده است.

بر اساس گزارش اقتصاد نیوز :شرکت تحلیلی تجاری MicroStrategy، که بیش از هر شرکت دیگری در جهان دارای بیت کوین است، پانصد میلیون دلار اوراق قرضه برای به دست آوردن بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان جمع کرد – این نشان دهنده آن است که سرمایه گذاران هنوز در مورد آینده  ارز دیجیتال خوش بین هستند زیرا به نظر می رسد در آینده ضرر های ناشی از سقوط گذشته جبران شود.

 

ایلان ماسک و بیت کوین

طبق آخرین گزارش ها از اخبار آنلاین بیت کوین  در روز گذشته  ایلان ماسک مدیرعامل تسلا در توئیتی اشاره کرد که اگر پنجاه درصد از استخراج بیت کوین توسط انرژی های پاک انجام شود، تسلا پذیرش این ارز را  به عنوان وسیله ای برای پرداخت را از سر می‌گیرد.

صبح روز دوشنبه بیش از سیزده درصد افزایش قیمت بیت کوین پس از این توئیت ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا بود. این شرکت دومین سرمایه گذار بزرگ بیت کوین در جهان است، ماه گذشته به دلیل نگرانی در مورد اثر کربن، سرمایه گذاری در این توکن را متوقف کرده است پس از آن بیت کوین وارد روند نزولی شد.

نیک مانچینی گفت :« آخرین توییت ایلان ماسک برای بیت کوین مثبت است زیرا نه تنها معیاری برای تسلا در نظر گرفته می شود که ارز دیجیتال رمزنگاری را خنثی می داند، بلکه گروه های استخراج را مجبور به انتشار اطلاعات جدید می کند، بنابراین کل عملیات استخراج شفاف تر و اجتماعی و حاکمیت دوستانه تر می شود.»

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  4 مورد انواع کلاهبرداری بیت کوین

اغلب اوقات ، نام و تصاویر افراد مشهور بدون اجازه آنها برای جلب توجه شما در تبلیغات برای کلاهبرداری بیت کوین استفاده می شود. در تبلیغات گفته شده است که شخص مشهور با سرمایه گذاری در بیت کوین از طریق یک پلتفرم یا برنامه خاص سرمایه گذاری درآمد زیادی کسب کرده است. وقتی روی تبلیغ کلیک می کنید ، به یک وب سایت حرفه ای هدایت می شوید که می توانید برای برنامه سرمایه گذاری ثبت نام کنید که در بیشتر موارد اینگونه عمل می کند؛ برای مطالعه ادامه این مطلب که به ۴ روش کلاهبرداری بیت کوین معروف است، کافی است تا بر روی لینک مقاله کلیک نموده تا در مورد انواع روش های کلاهبرداری بیت کوین بیشتر مطالعه نمایید.

 

تاثیر کرونا بر بازار بیت کوین و سایر ارزها

افزایش قیمت بیت کوین با اخبار مربوط به بیت کوین

به گزارش خبرگزاری اخبار آنلاین بیت کوین، تا پیش از سقوط قیمت نفت قیمت بیت کوین نیز در ابتدای شیوع ویروس کرونا رشد قابل توجهی را تجربه کرده است و کارشناسان پیش بینی می کردند این ارز دیجیتال وارد کانال چهل و پنج هزار دلاری شود اما با گسترش شیوع این بیماری و به دنبال آن تصمیمات اوپک و سقوط بی سابقۀ قیمت نفت بیت کوین افت ارزش بی سابقه ای را تجربه کرد و  این اتفاقات موجب شد ارزش این ارز دیجیتال از ابتدای سال ۲۰۲۰ نزدیک به  پنجاه درصد کاهش پیدا کند.

اما بیت کوین تنها ارزی  نیست که دچار بحران شده است بلکه ارز دیجیتال اتریوم نیز کاهش قیمت زیادی را تجربه کرده است به طوری که قیمت این ارز با شروع سال جدید میلادی وارد کانال صد و سی دلار شد و با خبر شیوع بیماری کرونا قیمت این ارز دیجیتال به صد و هفتاد دلار رسید اما گسترش هرچه بیشتر این بیماری و سقوط قیمت نفت نیز به این ارز دیجیتال امان نداد به گونه ای که در حال حاضر اتریوم با قیمت صد و بیست و سه دلار خرید و فروش می شود.

لایت کوین نیز یکی دیگر از ارزهای دیجیتال پرطرفدار امروزه  است که با شیوع بیماری کرونا ارزش آن طیلد شد اما با گسترش شیوع این بیماری و کاهش قیمت نفت این ارز دیجیتال نیز کاهش ارزش ده دلاری را تجربه کرد و درحال حاضر به قیمت سی و سه دلار خرید و فروش می شود.

وین ترنچ، مدیر موسسه ارزهای دیجیتال او اس ال گفت: «دلیل این کاهش ناگهانی اقدام سرمایه گذاران به نقد کردن ارزهای دیجیتالی خود برای پاسخ گفتن به جبران ضرر های به بار آمده در بازارهای بورس بوده است. در چنین وضعیتی افت شاخص ها در بازار بورس بر بازارهای امنی نظیر بیت کوین نیز تاثیر می گذارد.»

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  داستان و دلیل افزایش قیمت بیت کوین چه بود؟

 

بیت کوین ارزشمندترین ارز دیجیتال در بین سایر رمز ارزها می باشد.  و سرمایه گذاران زیادی نیز بر روی این ارز حساب باز کرده و به دنبال کسب درآمد از طریق بیت کوین هستند. اما طی سال های اخیر میزان بالا و پایین شدن قیمت آن بسیار زیاد بوده و ممکن است افراد در زمان های خاص دچار سود زیاد یا خسارت های جبران ناپذیری شده اند. به همین خاطر کارشناسان اعتقاد دارند افرادی که می خواهند در این بازار موفق باشند باید از دانش تحلیل رفتار بیت کوین برخوردار شوند. اما تحلیل رفتار دقیقا چیست و از چه طریقی می توان دست به تحلیل رفتار بیت کوین زد، سوالاتی است که در ذهن بسیاری از افراد وجود دارد؛ به همین علت نگارش موضوع بالا را برای شما شرح انجام داده‌ایم تا اطلاعات دقیقی از این رفتار به دست آورید.

 

به روز رسانی تپروت بیت کوین

تپروت  یک به ‌روزرسانی مهم در شبکه بیت کوین است که یک اتفاق نظر را در جامعه  ارز بیت کوین به وجود آورده است. این به‌ روزرسانی به تازگی مورد پذیرش بیش از نود درصد استخراج کنندگان شبکه بیت کوین قرار گرفته است.

به گزارش کریپتو بریفینگ بر اساس اخبار آنلاین بیت کوین ، تپروت اولین به‌ روزرسانی بیت کوین در چهار سال گذشته است. این رویداد پس از به‌روزرسانی سگویت صورت می‌گیرد. سگویت در نهایت به جداسازی  ارز بیت کوین و ارز بیت کوین کش انجامید.

تپروت کلیدهای عمومی همه کاربران را در یک تراکنش و یک کلید منحصر به ‌فرد جدید ترکیب می ‌کند. این کار حریم خصوصی را زیاد می کند و فضای بلاک مورد نیاز را کم می کند.

تپ روت در را به روی قراردادهای هوشمند در شبکه بیت کوین باز می کند و در نوامبر ۲۰۲۱  اجرا خواهد شد.

آخرین اخبار آنلاین بیت کوین نشان می دهد که تپروت اولین به ‌روزرسانی بیت کوین در  چهار سال گذشته است که امنیت و  حریم خصوصی بهتری را برای بلاک چین بیت کوین فراهم می کند همچنین موجب بهتر شدن کارایی قرارداد هوشمند می‌شود.

بیش از نود درصد هش ریت استخراج بلاک چین بیت کوین در انتهای هفته به ‌روزرسانی تپروت را پذیرفتند که نشان می‌دهد اکثریت جامعه برای اجرای این تغییرات در این پروتکل آماده است. تپروت اولین به‌روزرسانی بیت کوین پس از به‌روزرسانی سگویت است که  ارز بیت کوین کش را به وجود آورد. اگرچه بایننس تاحدودی نسبت به تپروت مقاومت نشان داد، اما به نظر می ‌رسد این به‌روزرسانی اکنون تأیید جامعه بیت کوین را به طور کامل به ‌دست آورده است.

 

مزایای به روزرسانی تپروت

برای درک مزایای به ‌روزرسانی تپروت، باید درکی نسبت به عملکرد تراکنش‌ های زنجیره‌ ای داشته باشید. در حقیقت یک آدرس عمومی، اثبات رمزنگاری ‌شده‌ ای را تولید می ‌کند که تمام مجوزهای صحیح برای انجام تراکنش را دارد. این آدرس برای انجام این کار از کلید خصوصی خود برای ارائه یک امضای منحصر‌به‌فرد و اثبات اینکه تراکنش واقعا از طرف کاربر انجام شده است استفاده می‌ کند.

مطلب پیشنهادی پرطرفدار:  بررسی مزایا و معایب بیت کوین در کنار یکدیگر

اخبار آنلاین بیت کوین می گوید این اثبات رمزنگاری شده در بلاک چین ذخیره می‌ شود و توضیح می‌ دهد که چرا ما می‌ توانیم هر تراکنش بیت کوین را کامل ردیابی کنیم. با رمزگشایی اثبات های رمزنگاری‌ شده در هر بلاک، هر فردی می‌ تواند تراکنش‌ های بین آدرس ‌ها را به طور کامل دنبال کند و فرستنده و گیرنده را از کلیدهای عمومی آنها به طور واضح شناسایی کند.

 

قرارداد های هوشمند

قرارداد های هوشمند تعاملات بین چند آدرس هستند که اجازه می ‌دهند تراکنش‌ های پیچیده ‌تر انجام شوند. اگرچه قراردادهای هوشمند بیشتر با ارز اتریوم مرتبط هستند، اما بر روی شبکه ارز بیت کوین نیز می‌ توانند ایجاد شوند.

بر اساس اخبار آنلاین بیت کوین و در شکل فعلی شبکه بیت کوین، قراردادهای هوشمند نیاز به فضای زیادی جهت ذخیره سازی در بلاک چین دارند. از آنجا‌ که کارمزدهای تراکنش تابعی از مقدار فضایی است که یک تراکنش می ‌خواهد در بلاک اشغال کند، ایجاد قراردادهای هوشمند در بیت کوین بسیار گران تمام می‌ شود. تپروت کلیدهای عمومی کاربران شرکت کننده در یک قرارداد هوشمند را ترکیب می‌ کند و یک کلید عمومی نو را ایجاد می ‌کند. این کلید می‌تواند یک امضای منحصر‌به‌فرد ایجاد کند که فقط برای آن ترکیب آدرس های خاص امکان ‌پذیر است. این امضا های دیجیتال، امضا های اشنور نام دارند که کلاوس اشنور  ریاضی‌ دان آلمانی در دهه ۱۹۷۰ آنها را اختراع کرد.

این امضا ها نسبت به پیاده‌ سازی‌ های قبلی دو مزیت دارند. اول اینکه کلیدهای عمومی کاربر را در هر قرارداد هوشمند پنهان می‌ کنند؛ به این معنی که فقط کلید عمومی ترکیب شده و منحصر ‌به‌ فرد در بلاک چین قابل مشاهده است. دوم اینکه آنها به ‌شدت مقدار فضای مورد نیاز در هر بلاک را برای ایجاد قراردادهای هوشمند پیچیده کم می کنند. لازم به ذکر است امضای کوچکتر کارمزد کمتری نیاز دارد؛ موضوعی که احتمالاً بسیاری از کاربران بیت کوین از آن استقبال می‌ کنند. هزینه استفاده از شبکه در ماه آوریل و به دنبال  زیاد شدن قیمت بیت کوین به رکورد جدیدی دست یافت.

 

بیت کوین سیگنال با بررسی دقیق بازارهای ارزهای دیجیتالی بهترین سیگنال های خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین هارا ارائه مینماید؛ این سیگنال ها توسط متخصصین و تحلیل گران حرفه ای بازرهای رمز ارزها تهیه شده و به صورت تخصصی از کانال بیت کوین سیگنال ارائه میگردد. شما عزیزان میتوانید با پیوستن به تیم قدرتمند و تحلیلگر بیت سیگنال به بهترین و جدیدترین اخبار روز بازار بیت کوین دسترسی داشته باشید؛ ارائه سیگنال ترید آلت کوین رایگان نیز در این کانال قرار گرفته که میتوانید از آنها بهره ببرید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *